Fjalim frymezues i Albin Kurtit!

Halil Matoshi


Une nuk jam pajtue gjithhere me konceptet e tija per politiken dhe e kam kritikue shpesh, por une njashtu mund te them se fjalimi i tij i sotshem asht frymezues!
Me u ba bashk PDK, LDK, Lista Srpska dhe krejt profesoret ngat tyne, qe e kane prostituue dijen, nuk munen kurre me ba nji fjalim te tille te denje per nji deputet dhe me kerkesa politike te qarta…

albin

Albin Kurti: “Ne jemi të vendosur që të protestojmë, ne do t’ju ndalim dhe natyrisht ne do të kemi sukses, sepse Kosova është atdheu ynë i vetem. (…) Amerikën e shoh si frymëzim e sovranitet, kurse ju qeveritarët e shihni me frikë.”

P.S.

Albin Kurti sot asht me Republiken, me rendin simboilik te saj dhe me Ameriken!

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close