Edi Rama takon Shpend Ahmetin

Kryeministri Edi Rama ka takuar sot Kryetarin e Komunës së Prishtinës, Shpend AhmetiTIRANË, 16 Mars /ATSH-Gjergji Mima/ -Kryeministri Edi Rama ka takuar sot Kryetarin e Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti .

Në një postim në rrjetin social “Twitter”, Kryeministri Rama ka publikar një foto, të cilën e ka shoqëruar me tekstin: “Me Shpendin pas një bashkëbisedimi vellazëror mbi punët e përbashkëta dhe të përveçme:-)”.

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, prej ditës së djeshme po zhvillon në Shqipëri një vizitë zyrtare.

Ahmeti zhvilloi dje takime me kryetarin e Kuvendit, Ilir Meta dhe Kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Ndërsa sot Ahmeti zhvilloi sot një takim me Presidentin e Republikës, Bujar Nishani.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close