Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Gjilan (Exclusive)

Sot në orët e mesditës në magjistralen Prishtinë -Gjlan ka ndodhur një aksident i rëndë komunikacioni.

1935376_1736181413286084_8123502806874902855_n

Ky aksident ku makina është praptuar dhe ka ngelur ashtu ka ndodhur mu pranë restaurant “Villa ” që gjendet në këtë rrugë në anën e djathtë të liqenit të badocit.Por për fat të mirë siq na e konfirmuan edhe policët e ndodhur në vendngjarje nuk ka viktima e as të lënduar.

 

Proinformacion.com/

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close