(Lajm i fundit) Aksioni antiterror i policisë në Bruksel ka përfunduar me një të plagosur dhe të burgosur

Siq lajmron BBC ka mbaruar aksioni antiterrorist i forcave speciale në Scharebeek – Bruksel pas një ore e ca dhe se tani nuk ka rrezik më.Aksioni është ndërmarrë në kuadër të hetimeve në lidhje me sulmet e ditëve më parë terroriste.

anti

Pasi janë dëgjuar tri eksplodime të forta dhe të shtëna në këtë kuart të Brukselit,në këtë aksion të forcave speciale ku janë përfshirë rreth 50 agjentë të njësive speciale,meqë rast një person ka ngelur i plagosur e i cili edhe është burgosur.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close