Alternativa e VV-së para britanikëve

PRISHTINË, 8 rill/ATSH/.- Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka pritur sot në një takim drejtuesen e Departamentit për Ballkanin Perëndimor dhe Zgjerim, pranë Ministrisë së Jashtme të Mbretërisë së Bashkuar, Fiona Mcilwham.

ymeri-

Prezent në këtë takim ka qenë edhe ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell.
Ymeri, nëpërmjet Facebook-ut thotë se me Mcilwhamin dhe O’Connellin ka biseduar për situatën aktuale politike, duke prezantuar alternativën e Vetëvendosjes për shtetndërtim dhe zhvillim ekonomik.

“Diskutuam për gjendjen politike në Kosovë dhe alternativën e VETËVENDOSJE!-s për shtetndërtim dhe zhvillim ekonomik”, ka shkruar Ymeri në Facebook.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close