Tre të lënduar,pasi merr flakë fabrika e këpucëve në Ferizaj

Fabrika e këpucëve e cila gjendet në magjistralen Ferizaj-Shkup, para pak çastesh është përfshirë nga zjarri, ku si pasojë janë lënduar lehtë tre persona.

ferizaj

Ekipet e zjarrfikësve kanë dal në vendin e ngjarjes dhe po tentojnë ta shuajnë zjarrin. Ende nuk dihen se si është përfshirë nga zjarri kjo fabrikë.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close