Ultimate magazine theme for WordPress.

Policia e Kosovës në shterpcë ka gjetur sasi të madhe të municionit dhe armëve në dy shtëpi Serbesh

Policia e Kosovës në shterpcë ka gjetur një sasi të madhe të municionit dhe armëve pasi kanë bastisur dy shtëpi në pronësi të Serbëve.

shterpcë

Policia ka njoftuar se gjatë bastisjes është gjetur pushkë automatike me shtatë karikator dhe 166 plumba të kalibrit 7,62 milimetrash,bombë,revole “Ekol” me disa karikator,si dhe një tjetër revolvertë tipit “Toz” me tre karikator.Aksioni është ndërmarrë gjatë ditës së djeshme dhe kundër dy të dyshuarve është hapur procedurë e rregullt.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close