Arrestohet Visar Ymeri

PRISHTINË, 12 Prill/ATSH/.- Policia e Kosovës ka arrestuar mëngjesin e sotëm kryetarin e Lëvizjes e Vetëvendosje, Visar Ymeri.

visari

Arrestimi ka ardhur pas një kërkese që policia e Kosovës ka pasur nga Gjykata Themelore në Prishtinë.

“Ka pasur një urdhëresë që ta shoqërojmë dhe ta dërgojmë në orën 10:00 në Gjykatë dhe atë kemi bërë”, ka konfirmuar për KosovaPress Flora Ahmeti nga Policia e Kosovës

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close