Advertisements

Ditët në vijim pritet borë dhe shtresim të saj

Loading...

Meteorologët paralajmrojnë se ditëve të “buta” do tu vijë fundi dhe se na pret ardhja e motit të vertetë dimëror,me reshje bore e cila do tështresojë bardhësinë mbi tokë.

Kjo siç njoftohet na pret të ndodhë në mes ditës së shtunë dhe të dieles,ku gjatë ditës së diele pritet të ketë reshje bore e cila do vendosë shtresë deri në dhjetë centimetra vende vende,përderisa në viset malore do të jetë shtresa ma e trashë.

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close