Advertisements

Çfarë porosie ka Radio prezantuesi i njohur Howard Stern,për presidentin Trump

thotë se këshilla e tij ndaj Presidentit Donald Trump është të “get the f*** out” prej Shtëpisë së Bardhë.

Stern shpesh priti z. Trump në programin e tij të radios kur ai ishte një yll televiziv i reality , kur ata do të flisnin për jetën seksuale të presidentit të ardhshëm dhe të famshëmit. Stern, i cili thotë se nuk kishte i afert me Z. Trump, megjithatë pranon se ai kishte një marrëdhënie personale me Z. Trump dhe e konsideroi atë një mik.
“Po shikoja lajmet. Ata thanë se presidenti i thërret shokët e tij dhe kërkon këshilla, “tha Stern në emisionin e tij radiofonik SiriusXM pas një diskutimi të akuzave të aktores së filmit për të rritur Stormy Daniels se kishte një lidhje me Z. Trump se ekipi i presidentit më vonë u përpoq të mbulonte pak para zgjedhjeve të vitit 2016.

“Ai kurrë nuk më ka thirrur dhe kërkuar këshilla,” vazhdoi Stern. “Gjë e cila më ka shqetësuar pak”.
Kur Robin Quivers, bashkë-prezantues i Sternit, sugjeroi se presidenti ndoshta nuk mund të priste këshilla të mira nga Stern, transmetuesi i njohur i radios u pajtua.
“Po, ndoshta jo,” tha ai. Sepse këshilla ime do të sikur, get the f*** out nga atje njeri. Thjesht lëjani [Nën Presidentit Mike] Pence – le ta bëjë atë gjë. “

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close