Ka një video e cila po bënë bujë, ku shfaqe takimin e pilotit të aviacionit me UFO

Loading...

Cila është ajo gjë që fluturon në qiell? Ne të gjithë kemi pasur ato momente ku ne kemi parë diçka nga dritarja që ne nuk mund ta identifikonim mjaft … A ishte një lloj makine ushtarake? Një shaka? Diçka në syrin tim? Një alien? Është një gjë qö ne na bönö të pyesim, por është një tjetër nëse qeveria amerikane nuk është aq e sigurt …

Tregimet e një programi të Pentagonit të quajtur “Programi i Identifikimit të Kërcënimeve të Avancuara të Aviacionit” (ekzistenca e të cilit u konfirmua vitin e kaluar nga Pentagoni) po rishfaqen falë një video të re të UFO-së, e raportuar dhe filmuar nga ushtria.
Disa janë duke bërë krahasime në mes të videove të sapo lëshuara dhe të dyve që u lanë vitin e kaluar … Programi u mbyll në vitin 2012, kështu që kurrë nuk mund ta dimë përgjigjen e vërtetë.

Një video e sapo lëshuar, e cila tregon se si pilotët e Marinës së SHBA-ve, që ndeshen me një objekt fluturues të paidentifikuar (UFO) në vitin 2015, kanë börö thirrje për më shumë kërkime në atë çfare mund të jenë këto objekte misterioze.

“Çfarë dreqin është ajo gjë?” një pilot mund të dëgjohet duke thënë në video.

“Wow, çfarë është ajo, njeri?” shton piloti. “Shikoni atë fluturues!”
Klipi thuhet se është “një video autentike DoD që kap fluturimin me shpejtësi të lartë të një fluturake të paidentifikuar në një lartësi të ulët” dhe “zbulon një takim të mëparshëm të marinës që ka ndodhur jashtë Bregut lindor në vitin 2015”, sipas një deklarate nga TTSA ./Pi

http://abcn.ws/2p4dFJF

 

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close