Menduat se hoqem qafe dimërin?Prisni javën tjetër!!

Loading...

Javë më parë kishim një rikthim të dimërit në formen më të vrazhdtë .Iku ,erdhën ditë pothuajse pranverore,dolen edhe lulet e para nëpër mal dhe sa nuk erdhi pranvera edhe kalendarisht.

Por a u gëzuam parakohe.Po!Në të vërtetë që nga fillimi i javës së ardhshme,do fillojë të bie temperatura,dhe në fillim të shkoje rreth zeros dhe duke rënë nën zero gjatë netëve në ditët e javës vijuese,si pasoje e një vale të ftohti që do na arrijë nga Rusia e ftohtë.Në fillim do të ketë reshje shiu dhe bore më pastaj të vazhdoje me mundësi bore edhe në vendet e ulëta,thonë meteorologët./Proinformacion.com

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close