Sanca e sotme e e Kuvendit e 21 marsit u nderpre ,u hodh gas lotsjellës

Loading...

Serish gas lotsjellës në parlament ,pikërisht në kohen kur kryeparlamentari ,Kadri Veseli po bëhej gati për të shpallur hapjen e votimit për ratifikimin e demarkacionit me Malin e Zi.
Veseli ka nderpre seancën duke u shprehur ,pesë minuta sa të pastrohet.Salla në këto momente është boshatisur,dhe pritet të rivazhdoje seanca.Ende nuk dihet se kush e hodhi.
/Proinformacion.com

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close