Sot në Komisionin për Integrime Evropiane Kuvendi i Kosovës, raportohet për procesin e liberalizimit të vizave

Loading...

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri si dhe ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha,do tö raportojnë sot për procesin e liberalizimit të vizave në Komisionin për Integrime Evropiane.

Kjo mbledhje do të mbahet në ndërtesën e Kuvendit, në sallën N-204 , duke filluar nga ora 11:00. Megjithëse nuk do të ketë kushedi se çfare do të raportohet .mesiguri do të tregohet për “sukseset” dhe detyrat që presin që vërtetë të ndodhë që më në fund ,qytetarët e Kosovës të udhëtojnë në BE pa viza.

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close