Votimi i demarkacionit të kufirit me Malin e Zi nesër në ora 10

Loading...

Seanca për demarkacionin po vazhdon edhe në orët e vona të mbrëmjes,duke debatu nga deputet të subjekteve të ndryshme,dhe sipas të gjitha gjasave për sonte do të ngelet me kaq sepse seanca plenare e votimit Demarkacionit me Malin e Zi, ka dështuar pasi qeveria nuk arriti të mbledh 80 vota që kërkohen për miratim.

Sipas njoftimeve nga brenda Kuvendit Seanca e jashtëzakonshme e cila ka filluar në orën 16:00 është duke vazhduar ende. Por sipas të gjitha gjasave votimi do të bëhet nesër në orën 10:00./Proinformacion.com

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close