Advertisements

UEFA Champions League – Shorti, Bayern Munich-Real Madrid

Sot në Nion u hodh shorti për Champions League.

Ndeshjet gjysmëfinale do të jenë:

Bayern Munich-Real Madrid

Liverpool-Roma

Ndeshjet e vajtjes do të zhvillohen më 24 dhe 25 prill dhe të kthimit më 1 dhe 2 maj.

Finalja do të luhet në Kiev, më 26 maj./Proinformacion.com

Advertisements

Related posts

%d bloggers like this: