Advertisements

Vranët dhe me mundësi shiu

Loading...

Sot pritet të kemi mot me vranësira, të cilat më të theksuara do të jenë në orët e pasditës, kur mund të sjellin edhe riga shiu.Temperaturat do të sillen në mes 8 e 19 gradë Celsius.

Edhe për nesër parashihet të mbajë mot përafërsisht i njejtë ,me vranësira, të cilat në orët e pasditës do të sjellin reshje lokale shiu. Temperaturat do të sillen në mes 9 e 20 gradë Celsius.Kjo gjendeje meteorologjike e vednit tonë pritet të mbajë në pjesen e parë të kësaj jave.

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close