Kjo pije për stomak të sheshtë

Loading...

Për të pasur një stomak të sheshtë, duhet shumë përpjekje, nganjëherë shumë stërvitje, megjithatë ka një masë ushqyese që ju mund ta përgatisni dhe me këtë do të keni ndihmën domethënëse për energji. Do të ndiheni më mirë,dhe  do të iu rregullohet tretja. Provojeni.

Është e nevojshme:

1 dl jogurt grek
1 lugë bajame të grira
gjysmë gotë me boronica të ngrira
gjysma e një filxhani ananasi
një filxhan fletë gjethesh
tre të katërtat e një gote uji

Përgatitja:

Përzieni jogurtin grek, bajame, boronicë, ananas, mjaltë dhe ujë.

Përzihet me blender derisa të keni një masë të qetë.

Kjo masë e krijuar duhet të jetë zëvendësimi i mëngjesit, të paktën shtatë ditë.

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close