Zotim i Ministres së Mbrojtjes,Xhaçka trajtim më i mirë për ushtarakët shqiptarë

Loading...

ATSH/ – Kujdes më i madh ndaj Forcave të Armatosura, si dhe trajtim më i mirë për ushtarakët shqiptarë.

Ky ishte zotimi i Ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka gjatë ceremonisë së betimit të 30 ushtarëve të rinj, pjesë e forcave Komando.

Ministrja Xhaçka u shpreh e impresionuar nga aftësitë e pjesëtarëve të rinj të Komandove.

“Forcat Komando janë njësi elitë e Forcave të Armatosura. Komandot kanë marrë pjesë në operacionet më të vështira. Meritoni më shumë”, u shpreh ministrja.

Ajo premtoi se 2019-ta do të jetë vit shumë më i mirë për FA.

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close