Advertisements

FIFA Kupa Botërore 2018-Franca në gjysmëfinale

Loading...

 /ATSH-AFP/ – Franca u kualifikua për në gjysmëfinalen e Kupës së Botës 2018 pas fitores 2-0 përballë Uruguajit, në sajë të golave të shënuar nga Raphaël Varane dhe Antoine Griezmann, në Nizhni Novgorod.

Blutë do të përballen me fituesin e ndeshjes Brazil-Belgjikë që do të luhet në mbrëmje, në orën 18 :00 GMT në Shën Petërburg./

 


 

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close