Advertisements

Franca, finalisti i parë i Kampionatit botëror 2018 në futboll

Loading...

Ishte pjesa e parë dhe e dyta përafërsisht të njejta.Futbollistët e Belgjikës që tentonin të shpërthejnë mbrojtjen e francezëve,në stadionin e Shën Petersburgut ,dhe këta që ia arrinin bukur për ta mbajtur të organizuar atë,dhe përmes kundërsulmeve të bëheshin të rrezikshëm.Lojë jo shumë e bukur për sy,por e fortë,të cilën me meritë e fituan francezët me golin e shënuar nga Umtiti 15″./Proinformacion.com

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close