Advertisements

Gjilani në respekt të thellë për 4 Korrikun ,242 vjetorin e ditës së shpalljes së pavarësisë së SHBA-së

Gjilanasit nuk i harrojnë miqtë,i nderojnë dhe i respektojnë ata të cilët iu dolën në ndihmë në ditët më të vështira.Prandaj sot Gjilani ishte i mbushur me flamuj të Shteteve të Bashkuara në nderim të ditës së pavarësisë së shtetit më të fuqishëm dhe më mik të shqiptarëve në botë.

Autoritetet komunale kanë bërë një punë shumë të mirë që me flamuj amerikan që kanë vendosur kanë shfaqur nderimin e thellë të qytetarëve gjilanas për mikun e madh ,Shtetet e Bashkuara të Amerikës./Proinformacion.com

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close