Advertisements

Krerët e Listës Serbe priten nga kryeministri Haradinaj

ATSH- Kryeministri i Republikës së Kosovës Ramush Haradinaj zhvilloi sot një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiç dhe nënkryetarin e këtij subjekti, Milan Radojçiç.

Në këtë takim u diskutua për situatën e përgjithshme në vend, me theks të veçantë për aspektet e sigurisë si dhe zhvillimit ekonomik e social.

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close