Thaçi – Haradinaj, Takim urgjent në Kuvendin e Kosovës…

Mediat njoftojnë se sot janë takuar ,pa paraljmëruar fare kryeministri Haradinaj me presidentin Thaçi.Takimi i dy liderëve shtetror ka ndodhur në ambientet e Kuvendit të kosovës sot në mëngjes.

Në takim kanë qenë të pranishëm edhe ,Kryetari i Kuvendit Veseli,zv.kryeministrat Pacolli,Fatmir limaj dhe Dardan Gashi.

Sipas njoftimimit medial Haradinaj, pas takimit urgjent tha se të gjithë ishin dakord që të mos ketë ndarje.këmbim territoresh midis Kosovës dhe Serbisë në Bruksel.

 

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close