Advertisements

Debutim ,i shkelqyeshëm i xherdan Shaqirit te Liverpool FC ^Video

Debutimi i Xherdan Shaqirit te Liverpooli ishte për t’u mbajtur mend.Xherdani kishte nënshkruar për Liverpoolin pas largimit nga Stoke City,i cili u largua nga Premier Liga.Ai u pëlqye nga Jurgen Klop,trajneri gjerman te Liverpooli,edhe pse kishte marrë kritika të ashpra nga ish futbollist të njohur anglez.Dhe me sa shihet ,Klop me të drejt kishte besu te Shaqiri pas kësaj loje të mrekullueshme debutuese për FC.

 

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close