Advertisements

Dua Lipa ,drejt Kosovës

/ATSH/ – Dua Lipa është nisur sot drejt Kosovës ku do të japë një koncert madhështor. Në një video në Instagram Dua Lipa ka përshëndetur në gjuhën shqipe.

”Mezi po ju pres me ju pa .Ju dua”, shprehet këngëtarja. Festivali ”Sunny Hill” nis me datë 10 gusht dhe përfundon më 12 gusht.

Në festivalin e organizuar nga babai i këngëtares ,Dukagjin Lipa do të jenë pjesëmarrës edhe këngëtarë të tjerë me famë botërore.

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close