Advertisements
Take a fresh look at your lifestyle.

Eminem publikoi albumin më të ri “Kamikaze”

ATSH/ – Eminem,ka publikuar në mënyrë të papritur në 31 gusht albumin e ri të patreguar më parë, ’Kamikaze’, vetëm 9 muaj në distancë nga “Revival”.

Lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet rrjeteve sociale Eminem, ku disku i lançuar prej tij do të përmbajë 13 këngë dhe është prodhuar nga Dr. Dre.

Reperi kishte ndarë në profilin e tij Twitter një video prej disa sekondash nga kënga origjinale (që është pjesë e diskut) e kompozuar për kolonën muzikore të ‘Venom”, një film komik me Tom Hardy, që pritet të dalë në 4 tetor.

Loading...
Advertisements
You might also like

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close