Advertisements
Take a fresh look at your lifestyle.

Dua Lipa, përlotet gjatë një koncerti në Kinë

ATSH/ Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, përlotet gjatë koncertit në Kinë, për shkak të një incidenti.

Lipa këndonte në skenë, ku edhe fansat e saj po shijonin muzikën dhe kërcenin, por papritur disa efektivë policie janë futur mes turmës dhe kanë goditur disa prej fansave që po kërcenin.

Edhe pse u mundua të përmbahej, Dua nuk mundi t’i ndalë lotët. “Dua të krijoj një mjedis vërtet të sigurt për të gjithë që të argëtohemi. Dua që ne të gjithë të këndojmë, të kërcejmë e të kalojmë bukur”, iu drejtua fansave.

Sipas disa statuseve në rrjetet sociale fansat u përzunë nga koncerti prej policisë, sepse po valëzonin flamurin e homoseksualëve.

Loading...
Advertisements
You might also like

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close