Advertisements
Take a fresh look at your lifestyle.

Dua Lipa,gjatë kësaj jave do të publikojë videoklipin e saj më të ri

ATSH/ – Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, Dua Lipa ka njoftuar se gjatë kësaj jave do të publikojë videoklipin e këngës së saj më të re. Lipa, përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se këngën e re me videoklip do ta publikojë më 6 shtator. Ajo, po ashtu, është shprehur se ndjehet shumë e gëzuar me këtë këngë dhe se mezi pret që t’ia tregojë publikut./

Loading...
Advertisements
You might also like

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close