Advertisements
Take a fresh look at your lifestyle.

“Historia e Skenderbeut” realizuar në pikture

ATSH/ – Muzeu Historik Kombëtar në datë 15 Shtator 2018, ora 18.30 do të hape e ekspozitës me piktura kushtuar figurës së Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeut nga piktori Vangjel Gjikondi.

Ky aktivitet organizohet nga Ministria e Kulturës, Muzeu Historik Kombëtar dhe Galeria Gjikondi në kuadër të Vitit Mbarëkombëtar të Gjergj Kastrioti Skënderbeut./

Loading...
Advertisements
You might also like

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close