Advertisements
Take a fresh look at your lifestyle.

Moti në ditët e ardhshme në Kosovë

Loading...

Të hënën do të jetë mot kryesisht me diell. Pasdite priten zhvillime të shtrëngatave të shpërndara me shi.

Të martën, paradite mot kryesisht me diell. Pasdite pjesërisht vranët. Më vonë vende-vende mundësi për reshje lokale shiu dhe bubullima.

Të mërkurën mot kryesisht me vranësira. Gjatë ditës vende-vende priten reshje të dobëta shiu. Ditën e enjte mot pjesërisht vranët, e gjatë ditës mundësi për riga lokale shiu.

Të premten mot kryesisht me diell. Pasdite mundësi për reshje lokale shiu dhe bubullima.

Temperaturat e ajrit, do të pësojnë rënie të lehtë rreth vlerave mesatare. Minimalet do të luhaten nga 12 gradë celsius deri në 16 gradë celsius, e maksimale do të zbresin nga 28 gradë celsius në 23 gradë celsius

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close