Advertisements
Take a fresh look at your lifestyle.

Moti në kosovë,i parashikuar për sot dhe nesër

Sot dhe nesër temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 26-28 gradë Celsius,njoftohet Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës .

Në perëndimin dhe jugperëndimin e vendit ka mundësi të vogla që të ketë zhvillim të vranësirave  dhe riga të izoluara shiu.

Loading...
Advertisements
You might also like

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close