Advertisements
 

UFO i madh është xhiruar mbi Oxnard, Kaliforni. më 10 shtator 2018

Gjatë shekujve janë paraqitur pamje në forma të ndryshme të cilat konsiderohen si pamje të objekteve të paidentifikuara fluturuese.Sidomos në shekullin e kaluar dhe në këtë aktual ,pamje fake dhe të tilla që nuk u dëshmuan se ishin false kanë vërshuar mediat,që më pastaj të ngjallen debate e shkrime në egzistojnë objekte aliene të cilat fluturojnë qiellin tonë,apo jo.

Edhe një video e shkurtër e cila është publikuar ditëve të fundit pretendon se është xhirim origjinal i një “pjate” fluturuese.
Janë pamje këto që filmuan nga kushëriri i Juan Alvarez ku ne mund të shohim një objekt të madh dhe të ndriçuar me shkëlqim duke qendruar pezull në qiellin e natës.

Pasi mori një xhirim të shpejtë të këtij objekti, njeriu ndaloi së filmuari pasi ajo “gjëja” frikësoi atë , por video u postua në facebook nga kusheriri Juan Alvarez.Vërtetësinë e kësaj vlerësone vet!/Pi

 

Loading...
Advertisements

Editor

Next Post

Millo Gjukanoviç ka pritur në takim presidentin e Kosovës ,Thaçi në Podgoricë

Tue Sep 11 , 2018
Presidenti i Malit të Zi Millo Gjukanoviç ka pritur në një takim ditën e sotme në Podgoricë, hologun e tij nga Kosova, Hashim Thaçi. Mësohet se Gjukanoviç është shprehur se arritja e një marrëveshje mes Prishtinës dhe Beogradit do të ishte një kontribut mjaft i rëndësishëm shtesë për paqen në […]
është portal informativo-edukues pa tendencë senzacioni .I themeluar si projekt privat ,për të mbështetur tërë atë potencial krijues artistik,letrar,sportiv,si dhe informimin për aq sa është e mundur objektiv ,mbi gjendjen politiko-ekonomike në trojet shqiptare dhe në botë!
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close