Advertisements
Take a fresh look at your lifestyle.

Me kërkesë të kryeministrit ,haradinaj sot Kuvendi i Kosovës mban seancë të jashtëzakonshme

Kuvendi i Kosovës mban sot seancë të jashtëzakonshme me kërkesë të kryeministrit të vendit, Ramush Haradinaj.

Siç është bërë e ditur përmes një komunikate, seanca do të mbahet të martën me fillim prej orës 10:00.

Në rend të ditës është shqyrtimi dhe miratimi i pakos së ligjeve për sundim të ligjit dhe agjendën integruese evropiane.

Ky vendim është marrë në mbledhjen e djeshme të Kryesisë së Kuvendit të Kosovës.

Loading...
Advertisements
You might also like

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close