Advertisements
Take a fresh look at your lifestyle.

Presidenti Thaçi në Facebook:Në Francë takova presidentin Trump

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi nëpërmjet profilit të tij në Facebook dhe Twitter ka postuar fotografinë e takimit që ka pasur mbrëm në Paris me presidentin e SHBA-së, Donal Trump,njofton RTKLive.

Edhe në këtë postim, Thaçi ka cituar presidentin amerikan i cili e ka siguruar atë se SHBA mbështet 100% marrëveshjen ligjerisht të obligueshme ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Presidenti Thaçi, me ftesë të presidentit të Francës, Emmanuel Macron, po merr pjesë në ceremoninë e shënimit të 100 vjetorit të përfundimit të luftës së parë botërore.

Loading...
Advertisements
You might also like

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close