Advertisements

Dua Lipa aktore në Alita: Battle Angel”

ATSH/ – Këngëtarja e famshme shqiptare Dua Lipa është kthyer në një nga artistet më në zë të momentit. Por ajo gjithmonë ka dëshirë që të sfidojë veten me gjëra të reja.

Nëpërmjet një postimi në profilin e saj në ”Instagram”, Lipa ka njoftuar se do të marrë pjesë në filmin ”Alita: Battle Angel”, që do të dalë në kinema në vitin 2019.

Dua nuk do të ketë ndonjë rol si aktore në këtë film, por kënga e saj do të jetë kolonë zanore. Madje ajo ka zbuluar se tashmë kënga e ka edhe një klip.

Ndërkohë filmi do të shfaqet në kinema nga 14 shkurti i 2019-s dhe i përket zhanrit triller/fantashkencor.

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close