Advertisements

Dua Lipa ka zbuluar prioritetet e saj për vitin 2019

ATSH/ – Dua Lipa e ka nisur me këmbë të mbarë vitin e ri.  Këngëtarja me origjinë shqiptare u nominua me dy çmime në Grammy dhe me 4 çmime në BRIT Awards. Dhe ylli i muzikës ka zbuluar prioritetet e saj për vitin 2019. Padyshim që fansat e saj do jenë shumë të lumtur nga lajmi që Dua zbuloi.

Ylli i ‘New Rules’ tha se publikimi i albumit të dytë është prioriteti i saj këtë vit.

Duke folur për Rolling Stone, Dua tha, “po punoj me të vërtetë shumë për të nxjerrë albumin e ri. Këto janë rregullat e reja që do u përmbahen. Do jem në studio për t’u siguruar që do kthehem me gjëra zbavitëse për të gjithë.”

Dua Lipa pritet të nxjerrë këngën ‘Swan Song’ më 24 janar, që do jetë kolona zanore e filmit ‘Alita’. /

Loading...
Advertisements
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close