Advertisements

Dua Lipa në histori me albumin e një artisteje femër më i transmetuari në botë.

ATSH/ – Albumi i Dua Lipës ka hyrë në histori si albumi i një artisteje femër më i transmetuar në botë.

“Dua Lipa” ka arritur në total 9.5 miliardë dëgjime në të gjithë botën në Spotify dhe YouTube.

Këngëtarja me origijinë shqiptare ka hedhur nga froni ‘1986’ të Taylor Swifft.

Ky është një sukses i jashtëzakonshëm për Duan, e cila sapo ka publikuar këngën ‘Swan Song’, që do jetë kolona zanore e filmit ‘Alita: Battle Angel’.

Për vetëm 3 ditë në YouTube, kënga ka marrë mbi 6.6 milionë dëgjime.

Loading...
Advertisements
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close