Advertisements
Take a fresh look at your lifestyle.

Kryeministri haradinaj viziton bashkëluftëtarët para nisjes për në Hagë

Haradinaj, përmes një postimi në Facebook, ka theksuar se lufta çlirimtare e Kosovës ka qenë e pastër dhe e shenjtë dhe se ajo do të dëshmohet fuqishëm dhe kurdoherë.Ai këtë e ka shkruar pasi ka vizituar sot dy ish-bashkëluftëtarë të tij, Sami Lushtakun dhe Rrustem Mustafën të cilët janë thirrur për intervistë nga Gjykata Speciale në Hagë.

Postimi i Haradinajt:

“Sot, kam vizituar dy komandantët e UÇK-së, Sami Lushtakun dhe Rrustem Mustafën. Se lufta jonë çlirimtare ishte e pastër dhe e shenjtë do të dëshmohet fuqishëm gjithnjë e kurdoherë! Së bashku do të dalim faqebardhë edhe në këtë sfidë!”, ka shkruar Hardinaj.

Loading...
Advertisements
You might also like

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close