Advertisements

Pamje dimri nga qyteti i Gjilanit,sot

Dimri, këtë vit në vendin tonë ka marrë pak më i ashpër nase jemi mesuar ta kemi viteve të fundit.Reshje të dendura bore ka pasur serish dje në qytetin e Gjilanit.Ato nuk kanë pushuar gjatë gjithë ditës se djeshme dhe ne mbremje,duke krijuar një shtrese bukur te trashe bore e cila ka veshtirësue lëvizjen e qytetarëve.Këtë mund ta shihni edhe nga pamjet e mëposhteme:

/Xh.A./Proinformacion.com  

Loading...
Advertisements
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close