Advertisements

Rita Ora, ka uruar Pavarësinë e Kosovës.

“Urime Pavarësia nga familja Ora”, është mbishkrimi i fotografisë që e ka shpërndarë në Instagram Rita Ora.

Të njëjtën fotografi e ka shpërndarë edhe nëna e saj Vera Ora.

Rita në këto fotografi është e veshur me një jelek të veshjeve popullore dhe ka të vendosur një plis.

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close