Advertisements

Aksident i rëndë në Duhël,tre të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Prizren, gjegjësisht në fshatin Duhël të Suharekës.

Zëdhënësi i Policisë Rajonale në Prizren, Vesel Gashi konfirmoi për KosovaPress për aksidentin që ka ndodhur në të cilin kanë vdekur tre persona.

“Mund të konfirmohet se ky është aksident i rëndë, me fatalitet dhe janë tre të vdekur. Për detaje tjera do të informoheni më vonë”, tha Gashi./rtklive

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close