Incidenti në ish-hotel “Adriatiku”,kryeministri Haradinaj: Shkaktarët të dalin para drejtësisë

/ATSH/ -Kryeministri Ramush Haradinaj shprehu dhimbjen pas humbjes së jetës nga punëtori që mbeti i ngujuar nën pjesën e rrënuar të ish-hotel “Adriatiku” në Mitrovicë.

Haradinaj  ftoi institucionet relevante të hetojnë saktë të gjitha rrethanat e këtij incidenti dhe të çojnë para drejtësisë shkaktarët e tij.

“I pikëlluar me lajmin për vdekjen e të riut Visar Behrami nga shembja e objektit në Mitrovicë. Ngushëllimet më të sinqerta familjes së të ndjerit. Iu bëj thirrje institucioneve relevante të hetojnë saktë të gjitha rrethanat e këtij incidenti dhe të çojnë para drejtësisë shkaktarët e tij”, tha Haradinaj.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close