Bruce Springsteen ka njoftuar që do ta publikojë një album të ri të quajtur “Western Stars”.

Kënga e parë e titulluar “Hello Sunshine” do të publikohet sonte pas mesnate në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, bashkë me një videoklip.

“Ky incizim është një rikthim në këngët e mia solo që kanë këngë me bazë personazhi dhe me aranzhime kaplues, kinematike”, ka thënë ai.

“Është një incizim mjaft i çmueshëm”.

Ky album do të jetë studio albumi i tij i nëntëmbëdhjetë, pasi që kishte realizuar albumin “High Hopes” pesë vjet më parë.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close