“Gruaja më e bukur” e vitit 2019

ATSH/ – Çdo vit revista e njohur “People” shpall gruan më bukur të vitit, në krye të listës për vitin 2019 është shpallur Jennifer Garner.

Aktorja 47 vjeçare është cilësuar si mbretëresha e bukurisë, por ajo pranon se jo gjithmonë e ka parë veten si një grua tërheqëse.

“Nuk isha nga ato vajzat e bukura që ndihesha e sigurt dhe e shikoja veten aspak tërheqëse. Nuk ishte pjesë e jetës sime. Por u ndjeva mirë me veten më pas. Paraqitja nuk ishte ndonjë gjë me rëndësi në familjen time. Prindërit e mi nuk më kanë thënë ndonjëherë ‘Je e bukur’ dhe unë thjesht nuk mendoja për këtë”, shprehet Garner.

Vitin që kaloi ishte këngëtarja e njohur Pink e cila u kurorëzua si “Gruaja më e bukur” nga revista “People” ndërsa aktorja e njohur Julia Roberts në vitin 2017.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close