Advertisements

Kandidati për president Blerim Reka ,takoi banorët e Bogovinës dhe Tearcës.

Kandidati për president Blerim Reka i mbështetur nga Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa takoi banorët e Bogovinës dhe Tearcës.

Reka tha se thelbi i fushatës për president do të jetë se si presidenti i ardhshëm do të sillet me fatin e PSP-së, për të cilin tha se po bëhet tregti me vota për të shpëtuar lirinë personale nga burgu duke flijuar sigurinë kombëtare.

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close