Advertisements
Ultimate magazine theme for WordPress.

Për nder të Betejës së Koshares,mbahet “Ditët e Shqipes – 2019”

Nën përkujdesjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, në Koshare organizohet manifestimi tradicional “Ditët e Shqipes – 2019” për nder të Betejës së Koshares.

Homazhet te varrezat e dëshmorëve ora 10.00-12.00 dhe tubimi përkujtimor ora 12.00.

Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close