Advertisements
Take a fresh look at your lifestyle.

Po digjet katedralja e njohur ikonë, Notre Dame në Paris

Agjensitë botërore njoftojnë se në katedralen e mkohur ikonike në Paris Notredamme,ka shpërthyer një zjarr i madh dhe po djeg pjesë të saja.

Reuters transmeton duke iu referuar thënieve të dëshmitarve se në maje të katedrales shihet tymi dhe se zjarri kishte kapur dy këmbanat e saj.

Zjarrfikësit po përballen me zjarrin , thanë zjarrfikësit./Proinformacion.com

Loading...
Advertisements
You might also like

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close