Policia e Kosovës ka Intervistuar deputeten e Partisë Demokratike të Kosovës, Flora Brovina

Njoftohet se deputetja e Kuvendit të Kosovës (PDK) është intervistuar nga Policias e Kosovës në lidhje me fotografinë e publikuar dje që sipas saj dëshmon dhunimin e një gruaje 35 vjeçare nga ushtarët serbë gjatë luftës në Kosovë.

Ajo është larguar pa u deklaruar për media.

Kujtomë se intervistimi i deputetes Brovina  ka filluar në orën 11:00 dhe ka  vazhduar deri rreth e orës 13:30.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close