Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka arritur në Berlin, ku është pritur me ceremoni ushtarake.

Haradinaj është i shoqëruar nga ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli dhe pritet të takohet me kancelaren gjermane, Angela Merkel.

“Sapo ateruam në Berlin së bashku me Zëvendës Kryeministrin Pacolli. Agjendë e rëndësishme për çështje të interesit të përbashkët!”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

 

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close